POMIAR PARCIA I SIŁY

 • pomiar parcia i sily 4800

  MODEL 4800 - CZUJNIK DO POMIARU PARCIA GRUNTU

  Urządzenie służy do pomiaru ciśnienia parcia gruntu. Wszystkie czujniki składają się z dwóch okrągłych płytek, zespawanych ze sobą po obwodzie. Pomiędzy płytkami znajduje się nieznaczne wgłębienie, w którym umieszczony został olej pod ciśnieniem.
 • Pomiar Parcia i Siły

  MODEL 4810 - CZUJNIK DO POMIARU PARCIA GRUNTU

  Czujnik służy do pomiaru parcia gruntu na powierzchni konstrukcji stalowych lub betonowych. Urządzenie zbudowano z bardzo cienkich płytek wrażliwych na wszelkie zmiany parcia. Spodnia część została wyposażona w cztery wypustki, służące do zamocowania czujnika na konstrukcji.
 • Pomiar Parcia i Siły 3

  MODEL 4820 - CZUJNIK DO POMIARU "NAPRĘŻEŃ" W GRUNCIE LUB BETONIE W DWÓCH PROSTOPADŁYCH KIERUNKACH

  Urządzenie w rzeczywistości składa się z dwóch części : 4850-2 czujnik do pomiaru "naprężeń" obwodowych i prostopadłego do niego czujnika 4850-1. Każda z tych części zbudowana jest z dwóch prostokątnych płytek, pomiędzy którymi znajduje się sprężona ciecz.
 • Pomiar Parcia i Siły 4

  MODEL 4820 - CZUJNIK DO POMIARU PARCIA GRUNTU

  Czujnik zaprojektowano z myślą o parciu jakie występuje na ściankach szczelinowych w czasie prowadzenia wykopów. Płaska część czujnika jest dociskana do ściany wykopu za pomocą specjalnej ramy hydraulicznej , mocowanej w wykopie.
 • Pomiar Parcia i Siły 5

  MODEL 4900 - SIŁOMIERZ

  Czujnik zbudowany jest z rury grubościennej ze stali wysokiej wytrzymałości, na której obwodzie nawinięto po od 3 do 6 czujników strunowych. Siła przyłożona do urządzenia powoduje wydłużenie wszystkich trzech czujników.