URZĄDZENIA POMIAROWE INSTANTEL: MINIMATE PLUS

Instantel 4

Minimate Plus (ID: MINIMATE PLUS)

Użytkownik zapytany jakie jego zdaniem funkcje powinno mieć dobre urządzenie do monitorowania drgań, odpowiada na ogół "Wszystkie". Wobec tego zaprojektowaliśmy Instantel ® Minimate Plus ™ - urządzenie do monitorowania drgań i ciśnienia. Od razu stał się ulubionym wyborem wykonawców, konsultantów, inżynierów i fachowców zajmujących się wysadzaniem, ponieważ oferuje bezkonkurencyjne funkcje i wszechstronność zamknięte w odpornym i łatwym w użyciu opakowaniu.

Wszechstronność

Dla niezawodnego i poprawnego monitorowania nalezy użyć urządzenia wraz z trzyosiowym geofonem (ISEE lub DIN) oraz mikrofonem liniowym lub wagowym. Z użyciem opcji Instantel 8-Channel jedno urządzenie monitorujące może być stosowane wraz z dwoma geofonami trójosiowymi i dwoma mikrofonami.
Dla bardziej wymagających zastosowań oprogramowanie Instantel Blastware ® Advanced Module zapewnia możliwość prowadzenia monitoringu z wykorzystaniem szerokiego zestawu czujników wibracji i nadciśnienia, a także czujników służących do powiązanych pomiarów strukturalnych i środowiskowych. Możliwe jest monitorowanie drgań, warunków środowiskowych, przemieszczenia pęknięć strukturalnych - wszystkich jednocześnie, używając jednego urządzenia Minimate Plus.

Inteligencja
W przypadku stosowania w odległych lokalizacjach Funkcja Auto Call Home ™ automatycznie przesyła pliki zdarzeń z miejsca pomiaru do biura, przy użyciu różnego rodzaju modemów przewodowych lub bezprzewodowych. Stamtąd Blastware: Następnie pliki lub informacje sumaryczne są automatycznie przesyłane przy użyciu funkcji Blastware Mail wchodzącej w skład oprogramowania Blastware do wielu adresatów poczty e-mail lub wiadomości tekstowych SMS.

Łatwość użycia
Pomimo wyposażenia w liczne wymienione poprzednio funkcje, system Minimate Plus pozostaje łatwy w użyciu dla każdego. Wyświetlacz LCD o wysokim kontraście, menu ekranowe i osiem klawiszy klawiatury dotykowej czyni pracę z urządzeniem prostą. Minimate Plus to wszystko, czego potrzebujesz i o wiele więcej.

Najważniejsze funkcje
  1. Tryb Instantel Histogram Combo ™ umożliwia uzyskanie pełnego zapisu przebiegu podczas nagrywania w trybie histogram.
  2. Funkcja Auto Call Home automatyzuje zastosowania zdalnego monitorowania.
  3. Próbkowanie od 1024 do 16000 próbek / s na kanał, maksymalnie 65000 próbek / s dostępne w jednym kanale.
  4. Dostępna opcja Instantel 8-kanałowy pozwala na pracę urządzenia z dwoma standardowymi geofonami i dwoma mikrofonami.
  5. W standardzie nieulotna pamięć o pojemności 300 zdarzeń (opcjonalnie dostępna pojemność 1500 zdarzeń).
  6. Zapis przebiegów zdarzeń o czasie trwania do 100 sekund ze standardowymi ustawieniami, lub do 500 sekund z wykorzystaniem zaawansowanej konfiguracji.
  7. Ciągłe monitorowanie oznacza brak martwych czasów między zdarzeniami, nawet gdy urządzenie przetwarza dane.
  8. Każdy kanał może być skonfigurowany do obsługi wielu różnych czujników - geofonów, akcelerometrów, lub hydrofonów.

Aby zakupić dany produkt należy skontaktować się z działem sprzedaży: KONTAKT