URZĄDZENIA POMIAROWE INSTANTEL: BLASTMATE III

Instantel 1

Blastmate III (ID: BLASTMATE3)

Konsultanci, inżynierowie i wykonawcy na całym świecie uznają urządzenie do monitorowania wibracji i ciśnienia Instantel® Blastmate III ™ za najbardziej uniwersalne i najbardziej niezawodne spośród dostępnych na rynku urządzeń tego typu. Posiada wszystkie cechy urządzenia Minimate Instantel Plus ™, połączone w jedną całość z pełnowymiarową klawiaturą i drukarką o wysokiej rozdzielczości. Zestaw ten pozwala na konfigurację, dodawanie notatek i drukowanie pełnych raportów w miejscu wykonywania pomiarów, bez użycia komputera.


Uniwersalność
Ze standardowymi cechami i funkcjami takimi jak tryb monitorowania Instantel Histogram ComboTM, brakiem czasów martwych między zdarzeniami, i elastyczny częstotliwości próbkowania do 65.536 S / s, Blastmate system III zapewnia kontrolę i zaufanie do monitorowania niezawodnie w każdej sytuacji. Aby zwiększyć uniwersalność, masz możliwość dodania 4 więcej kanałów i dodatkowej pamięci, zapewniając dwie pełne standardowe monitory w jednym pakiecie.

Dla bardziej wymagających zastosowań oprogramowanie Instantel Blastware ® Advanced Module zapewnia możliwość prowadzenia monitoringu z wykorzystaniem szerokiego zestawu czujników wibracji i nadciśnienia, a także czujników służących do powiązanych pomiarów strukturalnych i środowiskowych. Możliwe jest monitorowanie drgań, warunków środowiskowych, przemieszczenia pęknięć strukturalnych - wszystkich jednocześnie, używając jednego urządzenia Blastmate III.

Łatwy w użyciu
Funkcje i uniwersalność urządzenia Blastmate III wyróżniają go spośród dostępnych na rynku zbliżonych urządzeń, jednak łatwość jego użycia jest prawdziwie rewolucyjna. Klawisze funkcyjne, podświetlany wyświetlacz LCD i prosta obsługa menu pozwala na szybkie i łatwe skonfigurowanie i obsługę urzadzenia, nawet przez niedoświadczonych pracowników.

Odporność
Blastmate III został zaprojektowany tak by przetrwać eksploatację w kazdych warunkach. Posiada całkowicie szczelną płytę czołową, odporne na korozję przemysłowej jakości złącza i zamkniętą elektronikę. Wszystko to znajduje się wewnątrz odpornej, wodoszczelnej obudowy. Blastmate III - niezawodność i wszechstronność dla każdej aplikacji monitorującej.

Najważniejsze funkcje
 1. Szybka drukarka termiczna wysokiej rozdzielczości do drukowania raportów z wydarzenia w miejscu wykonywania pomiarów bez konieczności korzystania z komputera.
 2. Pełnowymiarowa klawiatura ułatwia przechodzenie do związanych z konkretnym zadaniem notatek i informacji.
 3. Dedykowane klawisze funkcyjne i intuicyjne w obsłudze menu umożliwiają szybkie i proste wykonywanie poszczególnych operacji.
 4. Histogram w trybie Combo pozwala uchwycić pełną dokumentację przebiegu podczas nagrywania w trybie histogram.
 5. Tryb Histogram Combo umożliwia przechwytywanie tysięcy pełnych zapisów przebiegu podczas jednoczesnego nagrywania w trybie histogram.
 6. Próbkowania od 1024 do 16384 próbek / s na kanał - do 65536 próbek / s dostępne w jednym kanale.
 7. Dostępne 8-kanałowy opcja pozwala na 2 standardowe geofonów trójosiowego i 2 mikrofony do wykorzystania na jednym monitorze III Blastmate.
 8. Ciągłe monitorowanie oznacza brak martwych czasów między zdarzeniami, nawet gdy urządzenie przetwarza dane.
 9. Każdy kanał może być skonfigurowany do obsługi wielu różnych czujników - geofonów, akcelerometrów, lub hydrofonów.
                     
Aby zakupić dany produkt należy skontaktować się z działem sprzedaży: KONTAKT